10 sierpnia 2013

Bisty dzień :))

No siemanko :**


*Z punktu widzenia Kingi*

Dziś był najlepszy dzień ze wszystkich  jakie mogły być.
No to tak: obudziłam się i szukałam zegarka żeby sprawdzić godzinę. Zobaczyłam, a tam 8:51. Popatrzyłam za okno i poszłam się szybko ubrać. Potem obudziłam mamę żeby wstała, bo musi dać mi kasę, szybko pobiegłam do taty żeby mnie zawiózł. O 9:20 byłam u Agi , wyszła szybko i poszłyśmy na przystanek. Byłyśmy na przystanku o 10:00, był już autobus. Aga kupiła 4 bilety i poszłyśmy usiąść. Było fajnie: śmiałyśmy się i rozmawiałyśmy. Chłopacy przed nami śmiali się z nas, bo było nas głośno słychać. Gdy wysiadałyśmy wstałam, a Aga zobaczyła, że mam plamę na spodniach to była masakra!!! Gdy popatrzyłam się na siedzenie moja mina zrobiła się poważna. Na siedzeniu była krew ;(  Masakra! Myślałam, że się zapadnę pod ziemie. Szybko zdjęłam bluzę i zawinęłam ją w pasie, było mi strasznie zimno, bo miałam tylko bluzkę na ramiączkach. Oczywiście... wszyscy ludzie się na mnie gapili  i  na pewno wszyscy myśleli "co to za idiotka idzie, nie jest jej zimno?!", ale -dobra- nie przejmowałam się nimi. Poszłyśmy szukać spodni, żebym mogła się przebrać. W końcu znalazłam jakieś ale oczywiście nie mogłam przymierzyć, więc Aga musiała je przymierzyć, niby wydawały się dobre, więc OK, kupiłyśmy je. Zmierzałyśmy Galerii, tam poszłyśmy do ubikacji, szybko ubierałam spodnie i kurde! Nie mogłam się w nie zmieścić ;(( .
Mówię do Agi:
"Aga patrz jaka gruba jestem, nie mogę się w nie zmieścić"- już łzy w oczach miałam.
"Kinga nie przesadzaj nie jesteś gruba!!! Głuptasie!"- uśmiechnęła się do mnie i mnie przytuliła (teraz wszyscy razem: "OOOoooo *.*".
Na szczęście Aga kupiła jeszcze drugą parę, więc ubrałam je. Wyszłyśmy z ubikacji i poszłyśmy do sklepu. . Stał tam taki fajny ochroniarz -Mrrr...-  spodobał mi się ale Aga do mnie: " Masz chłopaka", po tych słowach szybko zwróciłam wzrok w inną stronę. Chodziłyśmy po sklepie tu i tam haha -włóczykije- i przy tym się wydurniałyśmy haha.
Aż w końcu  wybrałyśmy energetyki , zapłaciłyśmy, poszłyśmy sobie usiąść i porobić przy okazji zdjęcia. Gdy odpoczęłyśmy, poszłyśmy do Maka coś zjeść. Trochę drogi było... na piechotę, ale doszłyśmy... zmachane.
Zamówiłyśmy sobie:
*Hamburgera i frytki/Ja,
*Chickenburgera i frytki/Aga,
* Szejka waniliowego.
Usiadłyśmy na dworze, za nami siedziało dwóch chłopaków i chyba się z nas śmiali, ale dobra.
Zjadłyśmy i poszłyśmy do podziemi heuheu, po drodze robiłyśmy sobie zdjęcia i jak zawsze wygłupiałyśmy się. Znowu wróciłyśmy do Galerii już po raz drugi. Po drodze ciągle Aga próbowała mnie przekonać że jestem śliczna ale ja jej nie wierzyłam, ona mi powiedziała że mi udowodni... Byłam ciekawa jak ma zamiar to zrobić, ale gdy się dowiedziałam byłam troszkę zdziwiona.  Jej pomysł polegał na tym, aby się zapytać jakiegoś chłopaka (ładnego chłopak), czy jestem "sexi" no dobra... jak tam chce. Na szczęście żadnego ładnego nie spotkałyśmy. Potem wstąpiłyśmy na Jar, gdzie spotyka się młodzież... są tam rampy, schody, ławki, boisko, parę restauracji itp. Po paru minutach dotarłyśmy do Galerii i znowu spotkałyśmy ochroniarza. Po 15 minutach znudziło się nam siedzenie, poszłyśmy na przystanek i tam czekałyśmy na autobus. Ale nagle powiedziałam Adze że jakoś źle się czuje w tych spodniach i znowu poszłam się przebrać ale tym razem nie do ubikacji  tylko do krzaków,  haha na pewno to śmiesznie wyglądało, ale co tam. Gdy się przebrałam poszłyśmy na przystanek. Siedzimy tak sobie i robimy zdjęcia, a tu nagle wyskakuje ten ładny ochroniarz. My takie wystraszone o co chodzi, -bo przed chwilą przeskakiwałyśmy poręcze- a on:
-"Ej nie wiedziałyście takiego menela, który tu chodzi?"
-"yyy nie, sorry"
Gdy powoli odchodził odwróciłam się i powiedziałam do niego:
-"Jak go zobaczymy to przyjdziemy ci powiedzieć"
-"Okey"
Haha co ze mnie za głupek. Potem przyjechał autobus (ten, w którym zostawiłam po sobie "ślad") i pojechałyśmy do naszej miejscowości.

Dość długi ten tekst... teraz zdjęcia.
 

 
Pa :***

3 komentarze:

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz i zapraszamy ponownie!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
SPAM i obraźliwe komentarze będą usuwane.